Komenda Powiatowa Policji w Turku
Zdarzenia z weekendu | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
18.10.2010.

p1W ciągu minionego weekendu na terenie powiatu tureckiego odnotowano dwie kradzieże, dwa włamania, wypadek drogowy oraz pięć kolizji drogowych.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Turku przeprowadzili trzydzieści jeden interwencji w tym sześć to interwencje domowe oraz zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców i jedna osobę poszukiwaną.

 

W ciągu minionego weekendu na drogach powiatu tureckiego zatrzymani pięciu nietrzeźwych kierowców:

- w dniu 15 października o godz. 16.15 w Krwonach policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie 50-letniego mężczyzny ponad 1,6 promila alkoholu.

- tego samego dnia w Turku na os. Wyzwolenia policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli samochód osobowy m-ki opel vectra. W trakcie legitymowania kierowcy policjanci wyczuli woń alkoholu. Przeprowadzone badanie urządzeniem pomiarowo- kontrolnym wykazało w organizmie 39-latka 1,5 promila alkoholu.

- na zakończenie dnia ponownie na terenie gm. Brudzew tym razem w Cichowie został zatrzymany pijany kierowca. 19-latek z Ruszkowa kierował oplem, a w jego orgazmie stwierdzono 0,5 promila alkoholu.

- w dniu 16 października w Turku zatrzymano dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Pierwszy zatrzymany o godz. 14.10 na ul. Sienkiewicza z wynikiem 1,10 promila, natomiast drugi zatrzymana o godz. 15.10 na ul. Żeromskiego z wynikiem 2,4 promila alkoholu w organizmie. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
dopalacze-spot
pat_logo
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg