KPP Turek

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
dopalacze kradną życie
Obsługa osób uprawnionych
Poznaj swoje prawa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zapraszamy na Międzyszkolne zawody sportowe klas mundurowych

  Zapraszamy do udziału w międzyszkolnych zawodach sprawnościowych, które odbędą się w dniu 12 grudnia 2018 roku na terenie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Do współzawodnictwa zapraszamy młodzież ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiat. Patronat nad całym przedsięwzięciem objął Komendant Powiatowy Policji w Turku mł.insp. Michał Grzelak.

 2. Zapraszamy na V Memoriał im. Adama Skoniecznego

  8 grudnia 2018r. o godz. 9.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbędzie się V Memoriał im. Adama Skoniecznego. Zapraszamy wszystkich do udziału.

 3. Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

  10 grudnia br. w rocznicę uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich pedagodzy i policjanci przeprowadzili warsztaty związane z tym tematem.

 4. V Memoriał im. Adama Skoniecznego w piłce siatkowej

  W sobotę rano w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Turku odbył się kolejny Memoriał im. Adama Skoniecznego. Uczestniczący w nim siatkarze z całego kraju walczyli o Puchar Burmistrza Turku. Turniej zorganizowało Stowarzyszenie „Siatkarz Turek”.

 5. Nieletnia bez uprawnień kierowała samochodem i przekroczyła prędkość

  10 grudnia br. na ul. Kaliskiej w Turku policjanci zatrzymali do kontroli samochód, którego 16-letnia kierująca znacznie przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym. Do tego kierowała bez wymaganych uprawnień. Sprawa swój finał znajdzie w Sądzie Rejonowym w Turku.

 6. Międzyszkolne zawody sportowe klas mundurowych 2018

  W środę 13 grudnia br. odbyły się kolejne zawody sprawnościowe klas mundurowych, które przeprowadzono na terenie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. W rywalizacji brali udział uczniowie szkół podstawowych i średnich, którzy walczyli o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku.

 7. Święto Policji.

 8. Święto Policji 2018

  27 lipca br. w naszej jednostce Policji odbyły się uroczystości z okazji Święta Policji. Dla policjantów oraz pracowników cywilnych był to czas odznaczeń, awansów i wyróżnień. Podczas uroczystej zbiórki funkcjonariusze odebrali z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Pawłowskiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Turku mł. insp. Michała Grzelaka akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Policjanci zatrzymali dwóch złodziei elektronarzędzi

  W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Kryminalnego z Turku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kilkakrotnie dokonali kradzieży elektronarzędzi z marketu w Turku. Za popełnione czyny grozi im nawet do pięciu lat więzienia.