KPP Turek

Facebook
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
dopalacze kradną życie
Obsługa osób uprawnionych
Poznaj swoje prawa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Turku

  28 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Turku odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Tego dnia 46 policjantów otrzymało awanse na wyższe stopnie policyjne, wręczono również odznaczenia i wyróżnienia. Komendant Powiatowy Policji w Turku mł. insp. Michał Grzelak z okazji obchodzonego święta podziękował policjantom za ich zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków w codziennej służbie i pracownikom Policji za sumienną i rzetelną pracę.

 2. Uwaga! Nowe oszustwo „Na Netflix”

  Mieszkaniec Turku padł ofiarą oszustów, którzy podszyli się pod platformę Netflix i wysłali wiadomość, aby zaktualizować dane dotyczące płatności. Po kliknięciu w link i wpisaniu wrażliwych danych pokrzywdzony stracił niemal 3 tys zł.

 3. Policjant po służbie rozpoznał złodzieja

  Policjant wydziału kryminalnego przebywający na urlopie rozpoznał mężczyznę, który był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Turku. Natychmiast powiadomił dyżurnego komendy i mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego.

 4. Święto Policji.

 5. 24-latek zatrzymany za kradzież samochodu i posiadanie narkotyków

  Zarzuty kradzieży pojazdu i posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 24-letni mieszkaniec Turku. Jak ustalono mężczyzna ukradł Peugeota 206 sprzed posesji i wybrał się nim na przejażdżkę. Mężczyzna został ustalony i zatrzymany. W trakcie zatrzymania policjanci ujawnili u niego ponad 38 gram amfetaminy. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 6. Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu z okazji Święta Policji

 7. Święto Policji 2019 w KPP w Turku

  26 lipca 2019 br. odbyły się obchody Święta Policji Komendy Powiatowej Policji w Turku, obchodzone w 100 rocznicę powołania Policji Państwowej. Dla policjantów oraz pracowników cywilnych był to czas odznaczeń, awansów i wyróżnień. Gościem honorowym uroczystości był Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski, który wraz mł. insp. Michałem Grzelakiem – Komendantem Powiatowym Policji w Turku, wręczyli policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz listy gratulacyjne.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Świeto Policji

 10. Policjanci z Turku najlepsi w międzypowiatowym konkursie „Policjant Ruchu Drogowego 2019”

  11 maja br. w Turku odbył się międzypowiatowy konkurs „Policjant Ruchu Drogowego 2019”. Po emocjonującej rywalizacji zwycięzcami zostali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku. Indywidualnie najlepszym funkcjonariuszem okazał się sierż.sztab. Dominik Mąka z KPP w Turku.