Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Zapraszamy na kurs samoobrony "Bądź Bezpieczna" | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
11.09.2014.

samoobrona_2Komenda Powiatowa Policji w Turku jest współorganizatorem tegorocznej edycji kursu samoobrony dla kobiet "Bądź Bezpieczna". Zapraszamy wszystkie panie z powiatu tureckiego do uczestnictwa w szkoleniu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku przy ul. 3-go maja w dniu 25 września 2014 roku o godz.19.00.

 

…więcej
 
Zwycięzcy konkursów "Patrol Roku" i "Dzielnicowy Roku" nagrodzeni | Drukuj |
Autor: KWP Poznań   
11.09.2014.
grupowe_3s-lidPolicjanci z patrolów prewencyjnych i dzielnicowi to tzw. "funkcjonariusze pierwszego kontaktu". Są najbliżej obywateli i w swojej codziennej służbie dbają o ich bezpieczeństwo. Dziś w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim nagrody z rąk Wielkopolskiego Komendanta Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego, Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów podisnp. Andrzeja Szarego odebrali najlepsi z najlepszych – zwycięzcy tegorocznych konkursów "Patrol Roku" i "Dzielnicowy Roku".

…więcej
 
Zapraszamy do uczestnictwa w debatach | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
25.08.2015.
 
debaty_2_logo
 
 
Od września br. na terenie powiatu tureckiego realizowana będzie III edycja „Debat społecznych-decydujemy wspólnie”. W debatach udział wezmą przedstawiciele służb oraz instytucji odpowiadających za bezpieczeństwo.Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i uczestnictwa w dyskusji na temat występujących zagrożeń w Państwa otoczeniu.

…więcej
 
O bezpieczeństwie w przedszkolu | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
08.09.2014.
pyrek_t_lidDzisiaj policjanci z Zespołu Nieletnich odwiedzili dzieci z przedszkola tęczowego w Turku. Udzieli im cennych rad i wskazówek z zakresu bezpieczeństwa. Spotkanie przeprowadzono w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”.
…więcej
 
Bezpieczeństwo na drodze | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
08.09.2014.
ruchzst_lidW ubiegłym tygodniu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy w Turku spotkali się z młodzieżą szkolną. Tematem spotkań było bezpieczeństwo na drodze. Swoje działania edukacyjne prowadzili na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Turku i Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.
…więcej
 
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nast. » koniec »»

Pozycje :: 352 - 360 z 1535
dopalacze-spot
pat_logo
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg