Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Bilans dnia | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
15.11.2012.
gwiazda 997W ciągu minionej doby służby dyżurne Komendy Powiatowej Policji w Turku odnotowały jedną kolizję w ruchu drogowym. Policjanci  zatrzymali trzech sprawców przestępstw tj. dwóch kradzieży i rozboju oraz sprawcę kradzieży sklepowej.Ponadto przeprowadzili  trzy interwencje.
 
Rusza reorganizacja Turkowskiej komendy | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
13.11.2012.

gwiazdaProces  reorganizacji w Policji trwa już od kilku lat. Zmiany przynoszą oczekiwane efekty – więcej policjantów na ulicach, a mniej za biurkami. Aby kontynuować to założenie, Policja pracuje nad reorganizacją funkcjonowania posterunków. Część z nich zostanie połączona w komisariaty, a cześć przeniesiona do komend powiatowych. Założenie jest takie, by na bazie oczekiwań społecznych, zapewnić całodobową służbę patrolową w miejscach, gdzie do tej pory funkcjonował posterunek i skrócić czas dotarcia na zgłaszaną interwencję. Więcej mobilnych patroli w terenie to poprawa bezpieczeństwa mieszkańców.

…więcej
 
Uroczyste Ślubowanie Klas Mundurowych | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
12.11.2012.
pa252003cW Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych liceum ogólnokształcącego o profilu "Bezpieczeństwo publiczne" i "Bezpieczeństwo pożarowe".


…więcej
 
Zdarzenia z weekendu | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
12.11.2012.

p1W ciągu minionego weekendu na terenie powiatu Turkowskiego odnotowano dwa włamania, trzy kradzieże, uszkodzenie ciała, zaginięcie osoby oraz trzy kolizje drogowe.

Policjanci Turkowskiej komendy przeprowadzili trzydzieści jeden interwencji  oraz zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców, czterech sprawców kradzieży sklepowej i dwie osoby poszukiwane.

 
Portret pamięciowy podejrzewanego o włamania | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
06.11.2012.
na_stronkpp_w_turkuW ostatnich kilku tygodniach na ternie miasta doszło do serii włamań i kradzieży. Sprawcy wykorzystując nieobecność domowników poprzez okna lub drzwi włamywali się do pomieszczeń mieszkalnych. Najczęściej łupem sprawców padały pieniądze, sprzęt komputerowy oraz biżuteria.
Dzięki wykonanym czynnościom policyjnym oraz relacji świadków udało się sporządzić portret pamięciowy osoby podejrzewanej o dokonanie tych przestępstw.
Apelujemy do Państwa aby osoby, które widziały mężczyznę prezentowane na portrecie lub mają informację dotyczącego miejsca jego pobytu kontaktowały się osobiście bądź telefonicznie z Komenda Powiatową Policji w Turku tel. 997, 112 lub 63-289-82-70.
Zwróćmy uwagę czy w naszym otoczeniu na osiedlu przy domach nie kręcą się osoby podejrzane, nieznajome bądź przypominające człowieka z portretu pamięciowego. 

…więcej
 
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nast. » koniec »»

Pozycje :: 352 - 360 z 1196
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg