Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Podrobiona odzież i zabawki | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
28.01.2014.
pg2_lidPolicjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wraz z funkcjonariuszami Turkowskiej komendy skontrolowali sklepy na terenie Turku. W wyniku kontroli zabezpieczyli towary z podrobionymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi różnych firm.Za sprzedaż takich produktów właścicielom placówek handlowych grozi do dwóch lat więzienia.


…więcej
 
Pomagajmy bezdomnym | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
27.01.2014.
bezdomniOkres jesienno-zimowy niesie ze sobą zagrożenie dla osób bezdomnych. Najczęściej spowodowane jest to niskimi temperaturami co prowadzi do  wychłodzenia organizmu, a w efekcie do utraty życia .Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku wspólnie z organami gminnymi będą udzielać im pomocy.…więcej
 
Podrobione interfejsy | Drukuj |
Autor: KWP Poznań   
27.01.2014.
1_interfejsPolicjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu skontrolowali jedną z firm na terenie powiatu tureckiego. W wyniku przeprowadzonej kontroli właściciel przedsiębiorstwa usłyszy zarzuty oferowania do sprzedaży podrobionych interfejsów oraz oprogramowania do diagnostyki samochodowej. Straty poniesione przez producenta oryginalnego oprogramowania policjanci szacują na przeszło 2,5 miliona złotych.…więcej
 
Areszt za kradzież i pobicie | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.01.2014.
kajdankiW ubiegłym tygodniu kryminalni Turkowskiej komendy zatrzymali 34 –letniego mieszkańca Szczecina. Mężczyzna ten w grudniu 2013 roku, w Turku pobił dwóch mężczyzn zabierając jednemu z nich samochód. Na wniosek Prokuratury Sąd aresztował go tymczasowo na dwa miesiące. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia.

…więcej
 
Kierowco zwolnij | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
21.01.2014.
logo srdW ciągu minionej doby na drogach powiatu tureckiego doszło do dwóch kolizji drogowych. W obydwu przypadkach przyczyną zdarzeń było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę.


…więcej
 
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nast. » koniec »»

Pozycje :: 352 - 360 z 1439
pat_logo
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg