Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Zdarzenia z weekendu | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
07.10.2013.
policja_turek_rgbW ciągu  minionego weekendu służby dyżurne Turkowskiej komendy odnotowały dwa nagłe zgony, wypadek drogowy oraz sześć kolizji. Policjanci przeprowadzili dwadzieścia pięć interwencji tym jedną domową. Zatrzymali trzech sprawców kradzieży, dwóch pijanych kierowców oraz dwie osoby za naruszenie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
 
List ministra Bartłomieja Sienkiewicza do funkcjonariuszek i funkcjonariuszy Policji | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
05.10.2013.
policja_turek_rgb- Chcę podkreślić, że nigdy nie było moją intencją doprowadzić do sytuacji, w której Wy – formacja działającą w tak szlachetnych celach – lub Wasze rodziny poczujecie się urażeni - napisał w liście do policjantów Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz w związku z publikacją w "Gazecie Wyborczej" artykułu "Przy uchu Tuska".
…więcej
 
Policjanci na podsumowaniu projektu TOB3CIT | Drukuj |
Autor: PSSE Turek   
27.09.2013.

We wtorek (24.09.2013r.) w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Turku  odbyło się spotkanie Koalicji Lokalnej, w którym uczestniczyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Turku, Starostwa Powiatowego w Turku, Urzędu Miejskiego w Turku, Poradni Pulmonologicznej w Turku i Redakcji „Echo Turku".


…więcej
 
Awanse i wyróżnienia | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.09.2013.
awanse_wrzesieKolejny raz Komendant Powiatowy Policji w Turku mł. insp. Grzegorz Gibaszek wyróżnił policjantów za wzorowo pełnioną służbę. Wręczył im promesy nagrodowe. Ponadto dziewięciu funkcjonariuszy  otrzymało awanse na wyższe stanowisko służbowe. Nagrody i awanse zostały przyznane za wzorowe i sumienne wykonywanie zadań służbowych.

…więcej
 
Rozpoznajesz - Zadzwoń | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
20.09.2013.
nnWydział Dochodzeniowo- Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzi sprawę znalezienia zwłok n/n mężczyzny w 2012 roku w Poznaniu. Za pośrednictwem stron internetowych oraz mediów zwracają się z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu denata.

2 grudnia 2012 roku na terenie starej lokomotywowni przy ul. Kobylepole w Poznaniu znaleziono nieżyjącego  n/n mężczyznę.  Policjanci prowadzący sprawę po wnikliwej analizie zabezpieczonych śladów na miejscu, ustalili  że zwłoki  w to miejsce zostały najprawdopodobniej przetransportowane.  Denat był niekompletnie ubrany, nie adekwatnie do panujących warunków atmosferycznych i pory roku.  Sekcja zwłok jednoznacznie wykazała, iż przyczyną śmierci mężczyzny były urazy głowy i jamy brzusznej.
Znakiem szczególnym mężczyzny jest brak dwóch palców (kciuka i wskazującego) u lewej ręki.

…więcej
 
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nast. » koniec »»

Pozycje :: 352 - 360 z 1396
pat_logo
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg