KPP Turek

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
dopalacze kradną życie
Obsługa osób uprawnionych
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji 2017

  4 sierpnia br. w naszej jednostce Policji odbyły się uroczystości z okazji Święta Policji. Dla policjantów oraz pracowników cywilnych był to czas odznaczeń, awansów i wyróżnień. Podczas uroczystej zbiórki funkcjonariusze odebrali z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrada Chmielewskiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Turku mł.insp. Michała Grzelaka akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe.

 2. Towarzyski mecz piłki nożnej Policja-Ochotnicza Straż Pożarna.

  W dniu 19 sierpnia br., o godz. 13.00 w miejscowości Dobra, na stadionie miejsko-gminnym, ul. Długa Wieś 35 odbyło się towarzyskie spotkanie piłkarskie pomiędzy drużynami funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Turku a druhami Ochotniczej Straży Pożarnej.

 3. Spotkanie z działkowcami

  Policjanci Wydziału Prewencji uczestniczyli w Dniu Działkowca na terenie ROD Wspólnota i Górnik. Podczas festynów poruszali tematykę bezpieczeństwa na terenie ogrodów działkowych oraz przygotowali dla najmłodszych pokaz radiowozu i wyposażenia.

 4. Zaproszenie na mecz towarzyski piłki nożnej

 5. Akcja Bezpieczna Woda

  W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Prewencji Turkowskiej komendy oraz Komisariatu Policji w Dobrej zorganizowali akcję profilaktyczną Bezpieczna Woda. Akcję przeprowadzono przy ośrodku wypoczynkowo-żeglarskim „Rafa” w rejonie zbiornika Jeziorsko, gm. Dobra oraz przy zbiorniku wodnym Dąbrowa, gm. Przykona.

 6. Informacja o zakazie ruchu pojazdów ciężarowych

  W ramach poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu tureckiego Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Turku, przygotował informację przedstawiająca zakazy ruchu dla pojazdów ciężarowych lub zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

 7. Zarzuty za kradzież z włamaniem oraz uszkodzone mienie

  W dniu 16 sierpnia br. na ul. Spółdzielców w Turku, policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 22-latka oraz 24-latkę, którzy są podejrzewani o włamanie do pojazdu oraz podpalenie.

 8. Święto Policji.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. PRZED NAMI SIERPNIOWY DŁUGI WEEKEND-APELUJEMY O ROZWAGĘ

  Przed nami długi weekend. Duża grupa zmotoryzowanych osób wyruszy w trasy. Nad bezpieczeństwem podróżujących będą czuwali policjanci. Nie zapominajmy, że na drodze odpowiadamy nie tylko za własne bezpieczeństwo.