Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Nowe radiowozy dla KPP Turek | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
29.08.2014.

radiowz_lidPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji otrzymali pięć nowych radiowozów. Są to oznakowane Kia Cee’d. Zakup samochodów był możliwy dzięki finansowemu wsparciu samorządów z powiatu tureckiego. Pozostała część pieniędzy na zakup pojazdów została uzupełniona z budżetu Policji.
…więcej
 
Szkolenie dla policjantów | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
29.08.2014.
nie_pal_lidWe wtorek zorganizowano szkolenie dla policjantów i pracowników Turkowskiej Komendy .Jego tematem były kwestie zdrowotne oraz przepisy prawne związane z paleniem tytoniu. Szkolenie prowadził Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny lek. med. Alfred Rajczyk.
…więcej
 
Obowiązkowe odblaski dla pieszych | Drukuj |
Autor: KGP   
28.08.2014.

logo srdOd 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.


…więcej
 
Wielki charytatywny mecz piłki nożnej Policja kontra TVP | Drukuj |
Autor: KGP   
27.08.2014.
Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.
…więcej
 
Zmarł nasz Kolega i Przyjaciel Adam Skonieczny | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.08.2014.

Z przykrością informujemy, że 22 sierpnia br. w wieku 43 lat zmarł asp. szt. Adam Skonieczny. Nasz Kolega i Przyjaciel służbę pełnił w Komendzie Powiatowej Policji w Turku.

Pogrzeb naszego Kolegi i Przyjaciela odbędzie się 27 sierpnia 2014 roku o godzinie 13.00 na cmentarzu  komunalnym w Słodkowie.

Msza pogrzebowa odprawiona zostanie w kościele NSPJ w Turku w tym samym dniu o godzinie 8.00.

W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Turku, kadry kierowniczej Turkowskiej  komendy oraz policjantów i pracowników Policji naszej jednostki składamy Rodzinie i bliskim Adama Skoniecznego wyrazy głębokiego współczucia.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1179
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg