Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Uwaga na fajerwerki-Policja apeluje | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
19.12.2014.
petardyNadchodzący Nowy Rok i poprzedzająca go noc sylwestrowa to okres, w którym odpalane są setki kolorowych fajerwerków. Podczas zabawy należy jednak pamiętać, że nierozważne używanie środków pirotechnicznych prowadzi do wielu wypadków. Apelujemy o zachowanie rozsądku. Szczególną uwagę zwróćmy na najmłodszych.

…więcej
 
Podpisanie porozumień w ramach programu "Bezpiecznie to wiedzieć i znać" | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
17.12.2014.
porozumienie_lidKomendant Powiatowy Policji w Turku mł. insp. Grzegorz Gibaszek podpisał porozumienie z dyrektorami 7 szkół podstawowych dotyczące realizacji programu profilaktycznego „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”. Program będzie realizowany w klasach I-III. Głównym jego celem jest wzmocnienie bezpieczeństwa dzieci oraz zmniejszenie liczby zdarzeń z ich udziałem.

…więcej
 
Bezpieczne święta z Pyrkiem | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
16.12.2014.
malanw_lidDzisiaj policjanci Zespołu do spraw Nieletnich Turkowskiej komendy odwiedzili dzieci z przedszkola gminnego w Malanowie. Udzieli im cennych rad i wskazówek z zakresu bezpieczeństwa. Z najmłodszymi spotkał się również Pyrek-maskotka wielkopolskiej Policji.
…więcej
 
Polacy czują się w swojej okolicy bezpiecznie jak nigdy dotąd | Drukuj |
Autor: gazetaprawna.pl/KGP   
16.12.2014.
lig-kgp1Według Eurostatu bezpieczniej od Polaków w miejscu zamieszkania czują się tylko Chorwaci. Prześcignęliśmy Skandynawów, stawianych za wzór społecznego porządku, Niemcy, Holandię i Wielką Brytanię – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Przemoc, przestępczość lub wandalizm stanowią zagrożenie dla zaledwie 6,4 proc. Polaków.

…więcej
 
Realizacja programu "Bezpiecznie to wiedzieć i znać" | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
15.12.2014.
pyrek_szkoa_4Policjanci Wydziału Prewencji Turkowskiej komendy  odwiedzili dzieci klas I –III ze Szkół Podstawowych w Kaczkach Średnich, Słodkowie i Chlebowie. Spotkania zorganizowane zostały w ramach programu prewencyjnego „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”. Policjanci przestrzegali uczniów przed zagrożeniami występującymi w okresie świątecznym.


…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1249
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg