Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Dzieci z wizytą w komendzie | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.08.2015.
kolonia_lidWczoraj Komendę Powiatowa Policji odwiedziły dzieci z półkolonii zorganizowanych przez Związek Młodzieży Wiejskiej w Szkole Podstawowej w Turkowicach.Koloniści mogli z bliska przyjrzeć się pracy Turkowskich policjantów.
…więcej
 
Happening Narkotyki i dopalacze-zło które wciąga młodzież. | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.08.2015.

logo_kpp_turek_z_herbemW dniu 4 września br. Komenda Powiatowa Policji w Turku wraz z Starostwem Powiatowym w Turku i Zarządem terenowym NSZZ Policjantów przy KPP Turek  organizuje happening  wpisujący się  w program profilaktyczny „Narkotyki i dopalacze-zło które wciąga młodzież”. Ulicami miasta przemaszerują młodzi ludzie manifestując sprzeciw w zakresie dystrybucji środków psychoaktywnych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców  do wzięcia udziału w tym zgromadzeniu.
…więcej
 
Zapraszamy na półmaraton w Jarocinie pod hasłem STOP DOPALACZOM | Drukuj |
Autor: KWP w Poznaniu   
25.08.2015.
 logo bieguJuż wkrótce w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie Rock Run Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem "STOP DOPALACZOM". Organizatorzy wraz z  Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski oraz funkcjonariuszy innych formacji do udziału w biegu w kategorii "służb mundurowych" i włączenie się do akcji profilaktycznej.
…więcej
 
Zapraszamy do uczestnictwa w debatach | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
25.08.2015.
 
debaty_2_logo
 
 
Od września br. na terenie powiatu tureckiego realizowana będzie III edycja „Debat społecznych-decydujemy wspólnie”. W debatach udział wezmą przedstawiciele służb oraz instytucji odpowiadających za bezpieczeństwo.Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i uczestnictwa w dyskusji na temat występujących zagrożeń w Państwa otoczeniu.

…więcej
 
Bezpieczne rozpoczęcie roku szkolnego | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
24.08.2015.
policja_napisWakacje dobiegają końca. Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Turkowscy policjanci przeprowadzą wzmożone działania prewencyjne zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1396
pat_logo
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg