Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Postawa godna naśladowania | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
18.08.2016.

logo_kpp_turek_z_herbemCzujnością i godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który zwrócił uwagę na podejrzanie jadący samochód. Mężczyzna uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę. Jak się okazało przeczucie go nie myliło, siedzący za kierownicą 29- letni mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

…więcej
 
Policjanci zabezpieczyli dopalacze | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
12.08.2016.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku zatrzymali 420 produktów, w związku z podejrzeniem, że są one dopalaczami. Znaleziono je na terenie jednego z punktów handlowych w Turku. 

 

 

…więcej
 
Uwaga na oszustów !!! | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
12.08.2016.

gwiazda

Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów. Podarujmy im  wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia.

…więcej
 
Pożegananie policjantów odchodzących na emeryturę | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
26.07.2016.
dsc_3297_800x537W dniu 25 lipca 2016r.  w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Turku odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę podinsp. Bogdana Bukowskiego - Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Turku oraz asp. szt. Krzysztofa Kowalczyka - dzielnicowego gminy Przykona. Za dotychczasową pracę emerytom podziękował Komendant Powiatowy Policji w Turku insp. Waldemar Wilczewski.
…więcej
 
Turniej siatkówki plażowej | Drukuj |
Autor: Oficer prasowy   
28.07.2016.

pika_siatkowaZmieniamy termin Turnieju Siatkówki Plażowej  pod hasłem „Bezpieczna sieć".

Turniej odbędzie się w dniu 2 września 2016 roku o godz. 9.00 na terenie OSiR-u przy ul. Armii Krajowej w Turku. Komendant Powiatowy Policji w Turku wspólnie z Burmistrzem Miasta zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tureckiego do udziału w turnieju.

Zgłoszenia można przesyłać na skrzynkę pocztową: rzecznik@turek.policja.gov.pl lub składać u asp. Doroty Grzelki w pokoju 210 w Komendzie Powiatowej Policji w Turku. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 września  2016 roku. 

Zawody odbywać się będą w kategorii żeńskiej i męskiej w składach dwuosobowych.

Dla zwycięzców i najlepszych zawodników przewidujemy atrakcyjne nagrody. 

 

Serdecznie zapraszamy !!!
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1540
dopalacze-spot
pat_logo
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg