Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Święto Policji, XXV lat Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
31.07.2015.
lid_800x475Wczoraj w Turkowskiej jednostce Policji odbyły się uroczystości z okazji Święta Policji i XXV –tej rocznicy powstania Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów. Dla policjantów, pracowników cywilnych oraz związkowców był to czas odznaczeń, awansów i wyróżnień.
…więcej
 
KGP - MSW ogłosiło otwarty konkurs na działania dotyczące przeciwdziałaniu dopalaczom | Drukuj |
Autor: KGP/KWP   
31.07.2015.
 1-170191Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej kampanii „Dopalacze kradną życie”.
…więcej
 
Ruszyła akcja Dopalacze kradną życie | Drukuj |
Autor: KGP/KWP   
31.07.2015.
 leadDopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.
…więcej
 
Ostrów mówi STOP dopalaczom | Drukuj |
Autor: Artur Kurczaba-KPP Ostrów Wlkp.   
24.07.2015.
okadka_dvdDopalacze są związkami chemicznymi o działaniu psychostymulującym. Ich działanie jest podobne do działania narkotyków, dlatego też nazywa się je zastępczymi środkami odurzającymi. Zażywanie dopalaczy może prowadzić do uzależnień, ale znacznie gorsze jest spustoszenie jakie powodują w organizmie człowieka. Mogą one prowadzić do nieodwracalnej utraty zdrowia, a także życia.  
…więcej
 
Tydzień Bezpiecznego Kierowcy 2015 | Drukuj |
Autor: KWP   
24.07.2015.
drogwkaWypoczynek i czas urlopów jest często związany z przemieszczaniem się, z wyjazdami, z odwiedzinami naszych bliskich i rodzin, a to rodzi także pewne zagrożenia wynikające z podróżowania. Dlatego słyszymy z różnych stron nawoływanie o rozważną i bezpieczną jazdę. Nie jesteśmy bowiem tylko biernymi uczestnikami dróg.


…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1376
pat_logo
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg