Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
Zakończenie kursu samoobrony dla kobiet | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
23.10.2014.
bezpieczna_kobieta_7-14W miniony wtorek w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku odbyło się uroczyste zakończenie kolejnej edycji kursu samoobrony dla kobiet „Bądź Bezpieczna”.


…więcej
 
Turek - Odprawa służbowa kierownictwa wielkopolskiej Policji | Drukuj |
Autor: Andrzej Borowiak   
21.10.2014.
1
W dniach 15-17 października 2014 roku w Turku odbyła się odprawa służbowa kadry kierowniczej garnizonu Wielkopolskiego. W odprawie uczestniczył insp. Rafał Batkowski Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wraz z zastępcami. Omówiono stan bezpieczeństwa na terenie wszystkich powiatów naszego regionu. Szef wielkopolskiej Policji wyróżnił przy tej okazji kilkunastu policjantów za szczególne osiągnięcia w służbie.…więcej
 
Policjant z Turku mistrzem MMA | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
13.10.2014.
mma_lidSierż. szt. Janusz Kaszczyński z Turkowskiej komendy zwycięzcą II Mistrzostw Polski Służb Mundurowych MMA w kategorii do 96 kilogramów.Turniej odbył się w dniach 11-12 października 2014 roku w Bydgoszczy.
…więcej
 
Akcja Bezpieczny senior | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
10.10.2014.
senior_lidWczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku uczestniczyli w spotkaniu z seniorami. Zorganizowano je w sali OSP w Turku w ramach projektu „Turek-miasto bezpieczne”. Seniorzy usłyszeli o zagrożeniach, jakie występują w miejscu zamieszkania, w miejscach publiczce oraz w ruchu drogowym. Otrzymali również ulotki i poradniki.
…więcej
 
Inauguracja projektu Turek-miasto bezpieczne | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
10.10.2014.
miasto_bezpieczne_3W minioną środę w Urzędzie Miejskim w Turku odbyło się spotkanie inauguracyjne projektu „Turek-miasto bezpieczne”. Projekt ten obszarem swojego działania obejmuje bezpieczeństwo w miejscu publicznym i w miejscu zamieszkania. Realizowany będzie poprzez usprawnienie monitoringu miejskiego, wprowadzenie dodatkowych patroli policji oraz przeprowadzenie działań profilaktycznych na rzecz kobiet i seniorów.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1205
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg