Komenda Powiatowa Policji w Turku
Aktualności
II Memoriał im. Adama Skoniecznego | Drukuj |
Autor: Oficer Prasowy   
01.12.2015.
plakat_memoriaW sobotę 5 grudnia 2015 roku w Hali Widowiskowo Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Turku odbędzie się II Memoriał im. Adama Skoniecznego. W rozgrywkach wezmą udział drużyny z całego kraju. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Siatkarz Turek. Sportowe zmagania rozpoczną się o godz.8.30.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej do wspólnego kibicowania.


…więcej
 
Zarzuty za narkotyki | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
30.11.2015.
narkotykiPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku zatrzymali dwóch mieszkańców Tuliszkowa. Przewozili oni w samochodzie m-ki Audi 80 amfetaminę i marihuanę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania oraz udzielanie narkotyków innym osobom.
…więcej
 
Policjanci z Turku laureatami Kryształowej Gwiazdy | Drukuj |
Autor: KWP Poznań   
30.11.2015.

13Po raz jedenasty „Kryształowe Gwiazdy” trafiły do rąk policjantek i policjantów, którzy uratowali ludzkie życie. Tegoroczni laureaci tego wyjątkowego wyróżnienia wykazali się szczególną odwagą i determinacją w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Nagrody ufundowane zostały przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego.


 

…więcej
 
Tragiczny wypadek na A-2 | Drukuj |
Autor: Rzecznik Prasowy   
26.11.2015.
wypadekWczoraj na autostradzie A2, w miejscowości Beznazwa doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym m-ki Toyota Avensis uderzył w barierę energochłonną i wjechał do rowu. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci z Tuliszkowa.
…więcej
 
W trosce o głuchoniemych | Drukuj |
Autor: KWP Poznań   
25.11.2015.
migowyKomenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wspólnie z Wielkopolskim Odziałem Polskiego Związku Głuchych zaplanowała cykl dyżurów dla osób głuchoniemych. Celem tego przedsięwzięcia jest dotarcie do wszystkich, mających problemy ze słyszeniem i mówieniem, którzy chcieliby uzyskać informacje o sposobie załatwiania spraw przez nich zgłoszonych w jednostkach Policji województwa wielkopolskiego. W czasie dyżurów policjanci wyjaśniać będą też procedury prawne i tłumaczyć przepisy obowiązujące np. użytkowników dróg.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1443
pat_logo
migi   
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej

 
telefon_dla_turystw_zagranicznych
 
 
 
 

 
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
116111-fundacja
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Napisz do dzielnicowego

dziel[1]

Popularne
img-telefon116
z_skrzynka.jpg